Hakkımızda

Bizim için en sadık dostlar olan köpekler ilgi ve özeni hakediyorlar. Bu sebeple işimizi tutkuyla ve severek yapıyoruz. 2001 yılında İzmir/Kemalpaşa’da hobi olarak başlayan yolculuğumuza; 2015 yılından bu yana İzmir/Güzelbahçe’de yeni ve çok sayıda imkana sahip 6500 m2’lik çiftliğimizde devam ediyoruz. Tesisimiz, Konaklama, Eğitim ve Üretim Ruhsatına sahiptir. Temel İtaat, İleri İtaat, Alan Koruma, ve sizin istekleriniz doğrultusunda Eğitim Hizmeti de verilmektedir.

Hayatınıza girdiği günden beri en yakınınız olan sevimli dostlarınıza, hak ettikleri bakımı sunmak ve mutlu edebilmek  için yılların tecrübesi ile kurduğumuz Canifornia Köpek Otelinde ihtiyaç duydukları her şey var. Canifornia Köpek Otelinde aradığınız kaliteli hizmeti onlara sunmak için sizi bekliyor.

Gözünüz arkada kalmasın!

Yıllardır, Orta Asya Çoban Köpeği ırkının üreticisi ve bir profesyonel olarak köpekler ile ilgilenen Haktan Çevik tarafından kurulmuş olan Canifornia Köpek Oteli, dostunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan tüm özeni gösteriyor.

Sağlıkları her şeyden önemli…

Otel kısmında kalacak misafirlerimizin aşıları tam olmalı. Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda sağlık sorunu olmayan dostlarımızı otelimize kabul ediyoruz, bu sayede yaşanacak herhangi bir sıkıntının önüne geçmiş oluyoruz.

Gerekli hallerde sözleşmeli Veterinerimiz ile bakımları ile yakından ilgileniyoruz.

0 +
Yıllık Tecrübe
0 m2
Çiftlik Alanı

Özel
Veteriner

Hemen Bizimle İletişime Geçin

Patili dostunuzun güvenlik ve rahatını önemsiyoruz.